Wyznacznikiem naszych działań jest gwarancja jakości produktu i komfortu naszych klientów. Wybieramy tylko rozwiązania i materiały najwyższej klasy.

Znakomita akustyka

Akustyka Atlantis Deweloper
 
 
 

Najlepszy na rynku komfort akustyczny przegród międzymieszkaniowych zapewnia rozwiązanie wykonania ścian z betonu o izolacyjności akustycznej około 60 dB. Słyszalność dźwięków jest prawie dwukrotnie niższa w stosunku do standardowych przegród.

Minimalna dopuszczalna wartość dla przegrody międzylokalowej to 50dB.


Porotherm P+W
(czerwony bloczek) ok. 52dB
Silka 24 cm
(biały bloczek) ok. 54dB

Akustyka Atlantis Deweloper
(ściana żelbetowa) ok. 60dB

Zwiększenie wartości akustyki o 6-10 dB odczuwamy nawet jako dwukrotne zmniejszenie hałasu.

 

Ocieplenie balkonu

Przestronne balkony są odpowiednio zabezpieczone termicznie. Ocieplenie z góry oraz dołu płyty balkonowej eliminuje mostki termiczne i zapobiega wychładzaniu mieszkania.

 
 
 
 
 
 
 

Balustrady ze stali nierdzewnej

Najwyższa jakość przez długie lata. Wybieramy materiały, które będą funkcjonalne i eleganckie przez wiele lat, dlatego wszelkiego typu balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej. Wypełnienie szklane nadaje dodatkowego prestiżu i elegancji.

 

 

Docieplenie parapetów

W okresie jesienno-zimowym nie musimy obawiać się o utratę ciepła. Zastosowanie ciepłego parapetu o wysokim wskaźniku termoizolacji zapewnia utrzymanie ciepła w mieszkaniu, eliminuje mostki termiczne oraz zmniejsza rachunki za ogrzewanie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taśmy przyokienne

 
 
 
 
 
 
Taśmy uszczelniające przeznaczone do użytku zewnętrznego to sprawdzone i skuteczne narzędzie do ciepłego montażu stolarki otworowej. Nowoczesna technologia sprawia, że w zakresie energooszczędności jest to najlepsze rozwiązanie. Będzie to miało odzwierciedlenie w kosztach użytkowania budynku, jak również w komforcie korzystania ze znajdujących się w nich pomieszczeń.
 

Ocieplenie poddasza

Poddasza ocieplamy zawsze naturalną wełną mineralną. 
Nigdy nie używamy pianki poliuretanowej, która jest mniej trwała i może powodować degradacje więźby dachowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo bogate tereny zielone

Wybierając lokalizację każdej inwestycji zawsze myślimy o komforcie mieszkania, na który wpływa także możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego w okolicy naszych osiedli zawsze znajdują się miejsca rekreacyjne – do spacerów z rodziną czy uprawiania sportów. Tereny zielone bardzo bogate w różnorodną roślinność drzew i krzewów w uzupełnieniu naturalnym kamieniem tworzą niepowtarzalną małą architekturę. 

 

 

 

Wykończenia granitowe

 

 
 
 
Większość elementów wykończeniowych zrobionych jest z granitu
– kamienia naturalnego, który świadczy
o wysokiej jakości i trwałości użytych materiałów.